čeština english francais russian deutsch
Nové byty na prodej v Praze

Platební podmínky

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete zarezervovat byt? Právě teď je nutné neváhat, kontaktovat prodejce a sjednat osobní setkání. Na této schůzce dostanete vyčerpávající informace o Vámi vybraném bytu a na obou prodejních centrech máte též možnost zkonzultovat Vaše finanční možnosti s hypotečním poradcem, který s Vámi zkonzultuje všechny možnosti, jak financovat nový byt za co nejlepších podmínek.

Rezervační smlouva

Pakliže jste se rozhodli pro jeden z našich bytů v naší široké nabídce, je nutné podepsat rezervační smlouvu. K tomuto Vám stačí pouze občanský průkaz a 50.000,-Kč na rezervační zálohu. Jistě, tuto částku nenosí každý klient u sebe a tak nabízíme možnost složit při podpisu pouze 5.000,- Kč a zbylou část, tedy 45.000,-Kč, doplatit do 3 pracovních dnů převodem. V momentě, kdy je podepsána rezervační smlouva a splněny všechny náležitosti se již nemusíte obávat, že Vás o vysněný byt někdo připraví.

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Dalším krokem je podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SoSBK), která se podepisuje do 10 ti dnů od podpisu rezervační smlouvy, nebo do 20ti dnů od vydání stavebního povolení v případě, že ještě nebylo vydáno v době, kdy jste rezervační smlouvu podepisovali. Tato smlouva je obsáhlejší a řeší například způsob provedení klientských změn, jak a kdy bude podepsána kupní smlouva, jasně stanovuje práva a povinnosti obou stran atd. Dále se v této smlouvě již jasně stanovuje individuální platební kalendář, kde jedinou podmínkou je 1. splátka ve výši 10% (která již zahrnuje rezervační zálohu) do 10 ti dnů od podpisu SoSBK, zbytek ceny lze zaplatit až po kolaudaci, před podpisem kupní smlouvy. Klienti, kteří uhradí minimálně 50% a více z kupní ceny do 30ti dnů od podpisu SoSBK, od nás obdrží zdarma pojistnou záruku na uhrazenou částku a v případě, že uhradí celou částku, kupní cena se nenavyšuje o 2%.

Klientské změny

Přílohou SoSBK jsou kromě standardů též termíny klientský změn, tzn. termíny, do kterých je nutné nahlásit a uhradit klientské změny, které se týkají např. změny dispozic, výměny zařizovacích předmětů, úprava rozvodů, či speciální požadavky klienta. Každý druh klientské změny lze provést jen do určité fáze výstavby, proto jsou omezeny předem danými termíny. Pakliže zakoupíte byt po těchto termínech, je možné klientské změny projednat individuálně, nebo je možné je provést po kolaudaci celého projektu. Klientské změny sjednáváte v klientském centru ve Vyskočilově ulici, kde jsou vystaveny základní standardy a zařizovací předměty jednotlivých projektů a pro jejich objednání podepisujete dodatek k SoSBK. Klientská změna se provádí až po uhrazení celé její ceny do termínu stanovaném v dodatku.

Kupní smlouva

V době, kdy se již blíží kolaudace, budou klienti, kteří si berou hypotéku, vyzvání k předložení úvěrové smlouvy a je nutné připravit ve spolupráci s hypotečním poradcem čerpání prostředků. Všichni klienti však musí provést kontrolu dokončeného bytu, aby se přesvědčili, že je vše podle jejich představ a po finančním vypořádání, tzn. Doplacení celé kupní ceny, již může dojít k podpisu kupní smlouvy a oficiálnímu předání bytu. Kupní smlouvu podáme společně s návrhem na vklad vlastnické práva na katastr nemovitostí.

Proces koupi bytu se zdá být složitý, ale je zde pro Vás k dispozici profesionální tým prodejců a hypotečních poradců, takže se nemusíte ničeho obávat, vše je otázka několika návštěv.


 
 
Geosan Development a.s. působí na českém trhu již od roku 1998.
Je expertem v oblasti bydlení se specializací na developerské projekty a nové byty v Praze.
hertpl: Plugin 'require' not defined

Tento projekt je již vyprodán

Navštivte naší aktuální nabídku bytů