čeština english francais russian deutsch
Nové byty na prodej v Praze

Vídeňský dvůrPočet bytových jednotek (ks)
189
Počet podzemních parkovacích stání
112
Počet nadzemních parkovacích stání
182
Komerční plochy (m2)
400
Bytová plocha (m2)
11.500


Lokalita : Praha 4

Obytný soubor Vídeňský Dvůr se nachází mezi ulicemi Vídeňská a  Za Valem. Hlavní výhodou lokality  Zelené údolí je jedna z největších zelených ploch Prahy - Kunratický les. Ten patří mezi nejvyhledávanější místa pro letní i zimní turistiku a rekreační sporty jako jsou například cykloturistika, jízda na kolečkových bruslích, v zimě jízda na běžkách nebo jen pro klidné, relaxační procházky. Výjimečnost místa ještě podtrhuje možnost setkání s volně žijící zvěří. Údolí Kunratického potoka bylo vyhlášeno přírodní památkou a v jeho blízkosti je možné  najít i romantickou zříceninu Nového hradu, Dolnomlýnský rybník nebo mini-zoo pro děti.

Jedná se o velmi atraktivní lokalitu města, kde budete vzdáleni jen malý kousek od centra Prahy a přitom na dosah krásné přírody.

V těsném sousedství obytného souboru se nachází zdravotnické zařízení IKEM a Fakultní Thomayerova nemocnice, mateřské a základní školy (také  anglická škola)  restaurace, obchody.

Obytný soubor tvoří administrativní budova s ubytováním pro střední zdravotnický personál a 3 bytové domy s kaskádovitými podlažími, které tvoří tvar U, kde vznikne nerušená odpočinková zóna se sadovou úpravou

Skladbu bytů tvoří byty od 1 - 4+kk, od 30 m2 - 112 m2 Směrem od Kunratického lesa se patra kaskádovitě zdvihají, čímž umožňují znamenitý výhled .


Výjimečnost projektu Vídeňský dvůr spočívá v systému regulace vytápění a ohřevu TUV u jednotlivých bytových jednotek. V každé bytové jednotce je osazena malá výměníková stanice, díky níž si může každý obyvatel bytu provádět regulaci teploty (TUV i vytápění) sám, nezávisle na ostatních jednotkách.


Projekt je výborně dopravně obsloužen jak směrem do centra města tak i pro ostatní dopravu.
Dopravní spojení do celé Prahy zajišťuje autobusová doprava MHD s přímým spojením na stanici metra C - Kačerov.

Počet bytů:    celkem 189 bytů
Velikost: od 1 + kk do 4 + kk
Výměra: 11.500 m2 ubytovacích ploch, 400 m2 komerčních ploch


Služby v rámci projektu : zajištění hypotečního úvěru, klientská změna bez poplatku, zajištění financí klienta pojistnou nebo bankovní zárukou, možnost individuální změny vnitřní dispozice a vybavení bytu, správa bytového fondu

 
Geosan Development a.s. působí na českém trhu již od roku 1998.
Je expertem v oblasti bydlení se specializací na developerské projekty a nové byty v Praze.
hertpl: Plugin 'require' not defined

Tento projekt je již vyprodán

Navštivte naší aktuální nabídku bytů